GÜÇLÜ MAKİNE  iş makineleri piyasasında uzun yıllardır hizmet veren kurumsal bir firmadır. Hizmetleri, tüm iş makineleri için Türkiye genelinde servis, 2. el ve yeni yedek parça temini ve iş makineleri satışı yer almaktadır. Sektör de faaliyet gösteren önde gelen firmalar arasında yerini alan GÜÇLÜ MAKİNE , müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş, bu ilke doğrultusunda, teknolojiyi ve piyasayı yakından takip eden, sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Profesyonel ve kaliteli servis hizmeti veren firma,  müşterilerinin her türlü ihtiyacını anında karşılamak için  çalışmalarını sürdürmektedir.

GÜÇLÜ MAKİNE , deneyimli çalışanlarıyla, çalışkan, dürüst ve başarılı bir takım oluşturmayı amaç edinmiştir. İş makineleriniz de karşılaşabileceğiniz arızaları  hızlı ve ekonomik şekilde çözümleyerek,  işletmenizin bu durumu en az maliyetle ve en kısa sürede atlatmasını sağlamak temel hedefimizdir.

Servis Hizmetlerimiz; Türkiye genelinde, iş makineleri sınıfına giren tüm makinelerin tamir işlemlerini, periyodik bakımlarını ve yedek parça desteği ile birlikte yapıyoruz.

İş Makinesi Satışı; Türkiye geneline yayılmış olan müşteri portföyümüz sayesinde kendimize ait olan iş makinelerimizin ve siz müşterilerimize ait iş makinelerinin satışını yapmaktayız

Servis hizmeti verdiğimiz iş makineleri; tüm marka Ekskavatör, Kepçe, Kazıcı Yükleyici, Greyder, Silindir, Dozer, Forklift  benzeri makinelerdir. Bu makinelerin hem satışını hem de servis ve yedek parça işlemlerini yapmaktayız.